Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Deelnemers

Dikke Banden Race

2008 en jonger

 

Naam Woonplaats
1. Yfke Stoker Goor
2. Lukan Groeneweg Goor
3. Teun Slot Goor
4. Janna Slot Goor
5. Fenne Slot Enschede
6. Jens Slot Enschede
7. Niels Heuten Goor
8. Mats van der Horst Goor
9. Elin van der Horst Goor
10. Quin van Regteren Goor
11. Milou van Regteren Goor
12. Zoey van Regteren Goor
13. Siem Veneman Albergen
14. Tim Veneman Albergen
15. Tygo Heimerink Goor
16. Liam Ruumpool Goor
17. Mike Olthof Neede
18. Pim Koelman Goor
19. Bram Evertzen Goor
20. Sven Dijkstra Goor
21. Quin Bekhuis Goor
22. Maud Olthuis Goor
23. Sem Olthuis Goor
24. Damian Derks Zutphen
25. Kjeld Scholink Goor
26. Maaike Sietsma Goor
27. Vlinder Lammertink Goor
28. Milan Groeneweg Goor
29. Elin Kuipers Goor

 

2006 - 2007

 

Naam Woonplaats
1. Fabian Aaltink Goor
2. Rian Heimerink Goor
3. Dewi Olthof Neede
4. Stef Evertzen Goor
5. Quinten Gilde Hengelo
6. Aafke Sietsma Goor
7. Max Lammertink Goor
8. Mikèl Kuipers Goor

 

2004 - 2005

 

Naam Woonplaats
1. Nieke Kuipers Goor
2. Rinse Kelderman Goor
3. Stijn Kosters Goor

 

Elite/Beloften/Amateurs vrouwen (VIRO Criterium Cup Twente)

 

Naam Woonplaats
1. Loes Adegeest Dalfsen
2. Inez Beijer Driel
3. Judith Bloem Apeldoorn
4. Sanne Bouwmeester Westerbork
5. Danique Braam Veenwouden
6. Linda de Croon Wierden
7. Karen Elzing Schoonebeek
8. Jolanda van der Ende Epe
9. Michelle de Graaf Apeldoorn
10. Arenda Grimberg Baarle Nassau
11. Eveline de Groot Zoetermeer
12. Chantal Hendriks Lemele
13. Rixt Hoogland Enschede
14. Kim de Jong Enschede
15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden
16. Melanie Klement Diphoorn
17. Cleo Kortenhorst Wageningen
18. Paulien Koster Delfstrahuizen
19. Evy Kuijpers Lierop
20. Suzanne de Lange Enschede
21. Annefleur de Leeuw Zwolle
22. Leonie Lubbinge Drachten
23. Kelly Markus Hoofddorp
24. Wendy Oosterwoud Ureterp
25. Kirsten Peetoom Maastricht
26. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal
27. Lisanne Roelofs Enschede
28. Cornelie Smorenburg Nunspeet
29. Aafke Soet Heerenveen
30. Nadia Stappenbelt Apeldoorn
31. Melissa Steenhof Drachten
32. Marjolein Stegeman Enschede
33. Fianna Stenveld Enschede
34. Marleen Stoel Enschede
35. Britt Teunissen Usselsteyn
36. Sandra van Veghel Esch
37. Esther Veldman Groningen
38. Susan Visscher Holten
39. Simone de Vries Oldelamer
40. Renske Winters Doesburg
41. Josine Woudsma Hengelo

 

Elite/Beloften/Amateurs mannen (VIRO Criterium Cup Twente)

 

Naam Woonplaats
1. Minnard Berkhoff Vriezenveen
2. Marien Bogerd Kootwijk
3. Coen Bosch Twello
4. Martijn Broekman Utrecht
5. Twan Brusselman Helmond
6. Erik Groen Apeldoorn
7. Lorenzo Harbers Nijverdal
8. Rochéz Harbers Nijverdal
9. Wouter Hendriksen Varsseveld
10. Arjan Hofman Nunspeet
11. Bor Houwers Aalten
12. Xaf Houwers Aalten
13. Marc Janssen Ede
14. Raymond Kienhuis Rijssen
15. Wim Kleiman Almelo
16. Philip Kootstra Almelo
17. Danny Kroeze Achterveld
18. Nick Kweldam Aalten
19. Luuk Lohuis Denekamp
20. Robin Lowik Vriezenveen
21. Nick Lubbers s-Heerenberg
22. Mitchell Mulhern Heerde
23. Roman Nowak Gutersloh (DUI)
24. Willard Paalman Vriezenveen
25. Jasper Plender Almelo
26. Jan Rozendom Rijssen
27. Maurice Santman Hengelo
28. Bart Schipper Wierden
29. Maarten Schoemaker Nijmegen
30. Tim Scholten Denekamp
31. Wiebe Scholten Sittard
32. Daan Schouten Almelo
33. Jasper Schouten Dronten
34. Leander Schreurs Dronten
35. Daan Steffens Borne
36. Caimin Stevens Enschede
37. Leon Strötker Venlo
38. Bart Thomson Enschede
39. Frank Thomson Groningen
40. Tristan Timmermans Hardenberg
41. Lars Veldscholten Oldenzaal
42. Andreas Verwaal Apeldoorn
43. Gijs Vierling Veldhoven
44. Eit Visser De Wilp (GN)
45. Robert de Vries Zwolle
46. Siebe Vrieswijk Deventer
47. Olav Wallinga Zutphen
48. Harm Wantia Weerselo
49. Pieter-Paul de Weerd T Harde
50. Joost van Weerd Oosterbeek
51. Tom Wensink Enschede
52. Ruben Wieberdink Elburg
53. Edwin Wielink Twello
54. Per Wiggers Oldenzaal
55. Bas Winters Hengelo
56. Jelle Wolsink Hengelo
57. Marcel Wouters Groesbeek
58. Wessel Zennipman Zutphen
59. Dylan van Zijl Harderwijk
60. Melvin van Zijl Harderwijk

 

Laatste update lijsten: 20 augustus 2016

De voor-inschrijving van de Ronde van Goor is gesloten. Bij alle KNWU-categorieën is het op de dag zelf tot een half uur voor de start nog mogelijk om bij te schrijven. Bijschrijven kost 10 euro. Deelname aan de Dikke Banden Race is gratis.

Naam Woonplaats
1. Loes Adegeest Dalfsen
2. Sanne Bouwmeester Westerbork
3. Linda de Croon Wierden
4. Karen Elzing Schoonebeek
5. Arenda Grimberg Baarle Nassau
6. Rixt Hoogland Enschede
7. Janieke Kalsbeek Leeuwarden
8. Melanie Klement Diphoorn
9. Eby Kuijpers Lierop
10. Suzanne de Lange Enschede
11. Kelly Markus Hoofddorp
12. Wendy Oosterwoud Ureterp
13. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal
14. Nadia Stappenbelt Apeldoorn
15. Fianna Stenveld Enschede
16. Marleen Stoel Enschede
17. Sandra van Veghel Esch
18. Josine Woudsma Hengelo

Copyright © 2017. All Rights Reserved.