Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Erelijst

De Ronde van Goor kent een lange geschiedenis en dus ook vele winnaars. Hieronder vind u de eerste drie renners uit de in het verleden verreden wedstrijden.*

 

Jaar Categorie 1e 2e 3e
2016 Elite/Beloften/Ama Roy Eefting Twan Brusselman Joey van Rhee
  Vrouwen Sandra van Veghel Kirsten Peetoom Karen Elzing
 
 
 
   
2015
Elite/Beloften/Ama
Ivo Stronks Melvin van  Zijl Gijs Verdick
  Vrouwen Eileen Roe Kelly Markus Sandra van Veghel
2014 Elite/Beloften/Ama
Stan Wijkel
Nick Kweldam
Marc Janssen
  Junioren
Pascal Eenkhoorn
Gino L. Vierhouten Jelle Johannink
Nieuwelingen
Dennis van der Horst Jelle Bootsveld
Lars Olde Meierink
   
 
2013 Elite/Beloften/Ama Steven Lammertink Geert van der Weijst Wouter Wippert
Nieuwel./Junioren Stan Wijkel Jan David de Haan Robin Lowik
Open Goors Kamp. Ronny Leeftink Michel Mulder Marco Muller
2012 Elite/Beloften/Ama Bas Stamsnijder Bert Lip Thomas Rabou
Open Goors Kamp. Jorn Slaghekke Diderik Goorman Ronald Dijkmans
Hof v Twente Loop (m) Gert-Jan Wassink Jarno van Miltenburg Jurjen Polderman
Hof v Twente Loop (v) Henrieke Krommendijk Jacelyn Gruppen Lesley Smit
2011 Elite/Beloften/Ama Marcel Alma Thomas Rabou Ruben Dorren
Vrouwen Kirsten Wild Andrea Bosman Lisa Brennauer (Dui)
Hof v Twente Loop (m) Caimin Stevens Marvin Palm (Dui) Jan Paalman
Hof v Twente Loop (v) Ilona Pfeiffer (Dui) Hellen de Vries Luca Palm (Dui)
2010 Elite/Beloften Bas Stamsnijder Jesse de Haan Rens te Stroet
Nieuwel./Junioren Dylan Groenewegen Bart Hommes Bernie Dolfsma
Hof v Twente Loop (m) Gert-Jan Wassink Caimin Stevens Frank Pol
Hof v Twente Loop (v) Mariska Dute Lisa te Molder Nynke Beunders
2009 Elite/Beloften Arne Hassink Tim Nederlof Wouter de Groot
Nieuwelingen Roy Schoonderbeek Steven Lammertink Stefan Wolffenbuttel
Hof v Twente Loop (m) Caimin Stevens Dennis de Vries Frank Pol
Hof v Twente Loop (v) Rachel Klamer Nynke Beunders Marlies Schoonhoven
2008 Elite/Beloften Ivor Bruin Nico Vuurens Ronald Meijer
Amateurs A/B Marco Schenk Ben van Egmond Mark Poppe
Oud Goorse renners Erik Cent Leo de Leede Aschwin Kruders
2003 Amateurs A Herman Reessink Patrick Somsen Erik Cent
Junioren Eddy van IJzerdoorn Marc Reef Jeroen Poppe
2002 Elite/Neo Amateurs Henry Rademaker Peter Olde Dubbelink Ben van Egmond
Nieuwelingen Cornelius van Ooijen Freek Wallaard Jeroen Poppe
2000 Elite/Neo Amateurs Bart Boom Freddy Wolsink Sander Olijve
Sportklasse A Maas van Schoonhoven Arno Winters Rob IJpenburg
1999 Elite/Neo Amateurs Louis de Koning Rob Froeling Bart Boom
Junioren Eugene Kooi Luuc Hutten Arie van Oijen
1998 Elite/Neo Amateurs Bart Boom Rob Froeling Nico Vuurens
Dames Arenda Grimberg Anouska van der Zee Christine Mos
1997 Elite/Neo Amateurs Nico Vuurens Bart Boom Arjen Vinke
Dames Leontien van Moorsel Arenda Grimberg Angela Hillenga
1996 Amateurs Rob Froeling Bart Boom Allard Engels
1995 Amateurs A Rudi Kemna Herman Reessink Bart Boom
Amateurs B Rob Ziemerink Henk Bonen H.J. Kampinga
1994 Amateurs A Erik Cent Bart Boom Jan Willem Blauw
Amateurs Henk Bonen Wim Nieuwenhuis Henk Beumer
Nieuwelingen Freddy Haak Paul Blok Jeroen Schumer
1993 Amateurs A Erik Cent Freddy Wolsink Peter van Ommen
Amateurs (serie 1) Jan Spijker Henk Bonen Henk Nieuwenhuis
Amateurs (serie 2) Rudi Peters Kees Vernooij Wim Nieuwenhuis
1992 Amateurs Wim Spijkerboer Rob Froeling Erik Cent
Dames Margaretha Groen Henriette Vos Petra de Bruin
1991 Amateurs criterium Erik Dekker Edwin Ophof Rob Froeling
Amateurs koppeltijdrit Koerts / Voskamp Boeve / Dorgelo Vinke / E. Dekker
Amateurs ploegentijdrit Amev Löwik-Zwaluwen CC'75 Nijverdal
Nieuwelingen Johan Bruinsma Tom Nijkamp Pim van de Haar
1990 Amateurs Allard Engels Bennie Gosink Bart Voskamp
Liefhebbers serie 1 Gerard Golbach Joop Ribbers Wim Welman
Liefhebbers serie 2 Frans Havenaar Dieks Prenger Johan Mekenkamp
Solexrace Henk Oosterbroek Jan van Vliet Jos Hoogervorst
1989 Amateurs criterium Allard Engels Remco Startman Erwin Kistemaker
Amateurs derny Erwin Kistemaker Herman Snoeijink Jans Koerts
Dames Cyntha Lutke Schipholt Jolanda Cools Petra Groen
Solexrace Henk Oosterbroek Arnold Hoek Bennie Kevelham
1988 Amateurs Erwin Kistemaker Herman Snoeijink Tonnie Teuben
Liefhebbers Frans Havenaar Ben Spekenbrink Gerard Golbach
Dames Leontien van Moorsel Monique de Bruin Lenie Dijkstra
1987 Amateurs Erik Cent Herman Snoeijink Piet Kleine
Amateurs B Gerrit Huisjes Robbert Oosterveld Anne Edelenbosch
Junioren Heico Heezen Bernard ten Over Arjan Vinke
1986 Amateurs Erik Cent Harrie Wolters Erwin Kistemaker
Amateurs B Johan Hup B. Nijkamp Wim Bosman
Junioren Peter Leemrijze Hans Thijs Eddie Reinerink
1985 Amateurs Dick Dekker Herman Veneman Harry Rozendaal
Amateurs B Gerard Golbach Henk Kuiper Frans Havenaar
Nieuwelingen A. Kuther Wilco Kroezen M. van de Meer
1984 Amateurs Jan Spijker Erwin Kistemaker Johnny Vos
Amateurs B Johan Hup Gerard Golbach Wim Draayer
Junioren Arno Hopman Hans Hietbrink Remco Startman
1983 Amateurs Harrie Wolters Johnny Arends Theo Snoeijink
Liefhebbers Frans Havenaar Bennie Ezendam Anne Edelbosch
Junioren Harry Rozendal Roel Palmers Raymond Lohuis
1982 Amateurs Gerrit Möhlmann
1981 Amateurs Jos Alberts Jan Spijker Arie Hassink
Dames Gonnie Brouwer Annie Borkink C. Lelieveld
Junioren Wim Meijer S. Theunisse J. van Meegen
1980 Amateurs Arie Hassink Reinier Hassink Herman Snoeijink
Junioren Harrie Wolters H. Grant J. Vermunt
Nieuwelingen Godfried ten Barge Sven Harter (Dui) H. van Dalfsen
1979 Amateurs Aad Kraan Peter Steijn Leo Hollemans
Junioren Harrie Wolters Roelof Daalmeijer J. Schipper
Liefhebbers/Veteranen Ge. Draaier Johan Hup Gert Steinbach
1978 Liefhebbers Gerrit Huisjes W. Brouwers Johan Pluimers
Nieuwelingen E. Vossenberg Leon Kersten Martin Steyn
1973 Amateurs Arie Hassink Herman Snoeijink Jan Huisjes
1968 Amateurs Jan Vlot Henk Nieuwkamp Freddie Niemeijer
1961 Amateurs Cees van Espen G. Zwienenberg H. Scheuten
1960 Amateurs Gerrit Lentelink
1959 Amateurs Bert Boom Gerrit Lentelink Fred Tel
1958 Amateurs Wim Dieperink Gerrit Lentelink V. Harselaar
Nieuwelingen P. Nieuwkamp R. Steinbach P. Wessels
1951 Amateurs Toon Ooink Mat van de Heuvel Nol Roelofs
Nieuwelingen Harrie Timmermans Joep Hillebrink Th. Rodel
1950 Amateurs Jan Reuver Henk Budde J. Beumkes
Nieuwelingen J. Roesink Th. Rodel T. Niemijer

* Helaas zijn in de loop der jaren een groot aantal uitslagen zoek geraakt. Er wordt op dit moment druk gewerkt en gezocht om de resultaten, uit voornamelijk de jaren voor 1983, terug te zoeken en opnieuw in te voeren. Heeft u misschien informatie over de geschiedenis van de Ronde van Goor, dan zouden we het zeer op prijs stellen als u die mailt naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Copyright © 2017. All Rights Reserved.