Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Uitslagen 2012

Elite/Beloften/Amateurs

Naam Woonplaats
1. Bas Stamsnijder Enter
2. Bert Lip Hardenberg
3. Thomas Rabou Loosbroek
4. Edwin Wielink Twello
5. Roel de Vries Utrecht
6. Mathijs Boerrigter Goor
7. Mark Olieman Enschede
8. Jasper Plender Almelo
9. Thijs Poelstra Nijmegen
10. René Nijhuis Markelo
11. Maarten Janssen Hengelo
12. Philip Kootstra Almelo
13. Michiel Derksen Oldenzaal
14. Jelle Posthuma Weerselo
15. Rochez Harbers Nijverdal
16. Marcel Fröse Duitsland
17. Joey van Rhee Nijverdal
18. Bor Houwers Aalten
19. Erwin Binnenpoorte Raalte
20. Ivor Bruin Deventer
21. Jeroen Nijhuis Oldenzaal
22. Sea Keong Loh Kuala Loempoer
23. Raymond Kienhuis Rijssen
24. Bernie Dolfsma IJsselmuiden
25. Delon Braamhaar Enter
26. Maarten Schoemaker Nijmegen
27. Bjorn Engbers Enschede
28. Bart Schipper Wierden

 

 

Open Goors Kampioenschap

Mannen

 

Naam Woonplaats
1. Jorn Slaghekke Enter
2. Diderik Goorman
3. Ronald Dijkmans Delden
4. Rudi Jansen Markelo
5. Caimin Stevens Enschede
6. Frank Vrielink Goor
7. Rene Altena Diepenheim
8. Gerben Heimerink Goor
9. Bas ter Riet Amsterdam
10. Ben van Ommen Delden
11. Wil Meijer Goor
12. Michiel ter Weel Enter
13. Jeroen Sparkelink
14. Geurt Reet
15. Rick Bomans Goor
16. Jan Kole Goor
17. Nico van Putten Goor
18. Michael Kamermans Goor
19. Wilco ten Have Goor
20. Remco Geerdink Goor
21. Harrie Vehof Goor
22. Peter Caarels Goor

Vrouwen

 

Naam Woonplaats
1. Esther van Wijnen Goor
2. Amanda Willems Goor
3. Cassaundra Burdeshaw Enschede
4. Elly Bossenbroek Goor

 

Hof van Twente Loop

Mannen Senioren

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Gert-Jan Wassink Varsseveld 15.16
2. Jarno van Miltenburg Utrecht 15.29
3. Jurjen Polderman Woerden 15.53
4. Jeroen Reintjes Didam 16.02
5. Hendrik Pfeiffer Borken (Dui) 16.26
6. Stefan Ritte Bocholt (Dui) 16.41
7. Caimin Stevens Enschede 16.48
8. Leon Sanderman Rijssen 16.50
9. Jan Paalman Rijssen 16.51
10. Falco Olivier Zwolle 17.07
11. Michiel Snuverink Hengelo 17.11
12. Geert Tuinstra Enschede 17.26
13. Rik Spijkerman Hengevelde 17.32
14. Erik Slomp Zwolle 17.37
15. Fenno Polderman Woerden 17.43
16. Arjan Weijenborg Enschede 17.50
17. Sjoerd Franck Borculo 18.51
18. Branco van Minnen Enschede 19.26
19. Tom Hemmink Hengevelde 19.43
20. Ids Tuinstra Enschede 19.50
21. Paul Wegdam Hengevelde 19.51
22. Erwin Klok Goor 19.56
23. Arne Wessels Markelo 20.06
24. Lars Willemsen Goor 20.28
25. Tim Kleinsman Hengelo 20.33
26. Edo ten Thije Hengevelde 22.01
27. Tom Wouda Goor 22.05
28. Martijn Broers Goor 23.43

 

Vrouwen Senioren

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Henrieke Krommendijk Nijverdal 19.01
2. Jacelyn Gruppen Apeldoorn 19.06
3. Lesley Smit Enschede 19.13
4. Jeanine van de Klashorst Houten 19.31
5. Hellen de Vries Zwolle 19.54
6. Marlin Nijhof Hengelo 20.02
7. Renee van Hoof Enschede 20.09
8. Lisa te Molder Zieuwent 20.14
9. Melina Buil Kleve (Dui) 20.25
10. Nadinja Schonewille Almelo 22.04
11. Sandra Oplaat Markelo 22.06
12. Feline Klamer Denekamp 22.38
13. Nicole Oude Bos Goor 23.48
14. Lisanne Scheeren Goor 25.38

 

Mannen 40+

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Peter Bruinsma Nijverdal 17.36
2. Marcel Klamer Denekamp 17.46
3. Michel van der Heide Goor 18.20
4. Jan Groot Hardenberg 19.14
5. Olaf Satink Zwolle 19.30
6. Herman ten Hove Goor 20.07
7. Anton ter Elst Hengelo 20.23
8. Clemens Lansink Goor 20.43
9. Dick Zeedijk Hengelo 20.49
10. Eelco Rem Goor 21.01
11. John Norda Goor 21.02
12. Albert Willemsen Goor 21.56
13. Peter Scheeren Goor 21.58
14. Nico van Putten Goor 22.13
15. Theo Wegdam Hengevelde 22.47
16. Joost Meijers Goor 23.04
17. Remco Geerdink Goor 23.44

 

 

Vrouwen 40+

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Ingrid Prigge Borne 18.52
2. Marian Freriks Hellendoorn 21.48
3. Ria Roosink Rijssen 22.12
4. Sabine ten Vregelaar Beckum 23.03
5. Alja Klok Goor 24.03

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.