Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Uitslagen 2010

Elite/Beloften

Naam Woonplaats
1. Bas Stamsnijder Enter
2. Jesse de Haan Heerde
3. Rens te Stroet Keijenborg
4. Daan de Groot Lelystad
5. Edwin Ophof Raalte
6. Jelle Treur Terwolde
7. Joost van Weerd Hengelo
8. Paul de Rooij Deventer
9. Roderik Groenewold Raalte
10. Thijs Poelstra Nijmegen
11. Marc Reef Oldenzaal
12. Martijn Knol Hasselt
13. Erwin Binnenpoorte Raalte
14. Mark Schreurs Aalten
15. Jasper Hamelink Heino
16. Dirk Reuling Zwolle
17. Mart van Blanken Hengelo
18. Joost Koelen Delden
19. Jordy Luisman Bergentheim
20. Richard de Jonge Nijverdal
21. Cor van Leeuwen Borger
22. Wouter van Zanten Apeldoorn
23. Niels Jansman Hellendoorn
24. Mark Stokreef Markelo
25. Bor Houwers Aalten
26. Ties Lammerink Oldenzaal
27. Rob Busser Wijhe
28. Rene Smalbrugge Rijssen
29. Edwin Wielink Twello
30. Maarten Janssen Hengelo

 

Nieuwelingen/Junioren

Naam Woonplaats
1. Dylan Groenewegen Amsterdam
2. Bart Hommes Dedemsvaart
3. Bernie Dolfsma IJsselmuiden
4. Jasper Schipper Veendam
5. Teun van den Burg Baarn
6. Rochéz Harbers Rijssen
7. Daan Schouten Almelo
8. Koen Bosscher Zuidbroek
9. Beau Duvigneau Zutphen
10. Dylan Kamermans Goor
11. Han van de Poppe Rijssen
12. Stan Veldscholten Oldenzaal
13. Robin Lowik Vriezenveen
14. Pepijn ter Bekke Oldenzaal
15. Stijn van Erp Groessen
16. Tim Scholten Denekamp
17. Daan Germs Tubbergen
18. Mart Somsen Zutphen
19. Jan Rozendom Rijssen
20. Bouke Klein Teeselink Boekelo
21. Gijs Verdick Laren (Gld)
22. Marc Lankheet Haaksbergen
23. Tristan Timmermans Hardenberg
24. Tom Sloot Lengel

 

Hof van Twente Loop

Mannen Senioren

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Gert-Jan Wassink Apeldoorn 14.54
2. Caimin Stevens Enschede 16.28
3. Frank Pol Hengelo 16.50
4. Kevin Schaap Enschede 17.01
5. Ivo Meijer Hengelo 17.12
6. Johan van der Dennen Enschede 17.18
7. Bart Withag Oldenzaal 18.03
8. Erwin Klok Goor 18.20
9. Leon Bosch Enschede 18.34
10. René Nijman Goor 18.40
11. Lars Willemsen Goor 18.52
12. Wilfried Haverkate Goor 20.11
13. John Norda Goor 20.15
14. Anne Veltman Enschede 20.36
15. Vincent Heijmer Goor 20.42
16. Peter Visser Goor 21.58


Vrouwen Senioren

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Mariska Dute Borculo 18.24
2. Lisa te Molder Zieuwent 18.25
3. Nynke Beunders Hengelo 18.38
4. Arenda Abbink Nijverdal 19.25
5. Lotte Huiberts Laag Zuthem 19.53
6. Ingrid Tempert Lemele 20.00
7. Lesley Smit Enschede 20.09
8. Tess Boekema Zwolle 21.32
9. Feline Klamer Denekamp 22.24
10. Ruby Wantia Haaksbergen 23.11
11. Lisanne Scheeren Goor 23.59


Mannen 40+

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Bertil Krukkert Nijverdal 17.00
2. Marcel Klamer Denekamp 17.16
3. Michel van der Heide Goor 17.44
4. Jan Groot Hardenberg 18.17
5. Albert Willemsen Goor 20.17
6. Peter Scheeren Goor 21.11
7. Joost Meijers Goor 21.13
8. Ruut te Veldhuis Goor 21.30
9. Theo Kosters Goor 21.58
10. Vincent Heering Goor 22.07
11. Peter Tetteroo Goor 22.18

Vrouwen 40+

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Karin Klamer Denekamp 20.19
2. Astrid van Velden Hardenberg 20.25

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.