Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Uitslagen 2009

Elite/Beloften

Naam Woonplaats
1. Arne Hassink Ziewent
2. Tim Nederlof Harmelen
3. Wouter de Groot Lochem
4. Dirk Oude Ophuis Denekamp
5. Paul de Rooij Deventer
6. Thijs Poelstra Tubbergen
7. Marc Reef Oldenzaal
8. Erwin Binnenpoorte Raalte
9. Wim Spijkerboer Elspeet
10. Rens te Stroet Keijenborg
11. Jesse de Haan Heerde
12. Gerben Nijmeijer Veenendaal
13. Joost Koelen Delden
14. Martijn Knol Hasselt
15. Ties Lammerink Oldenzaal
16. Maarten Janssen Rijssen
17. Boudewijn de Graaff Rotterdam
18. Marien Wallink Zwolle
19. Rick Craenen Nederweert
20. Dave Jansman Raalte
21. Jordy Luisman Bergentheim
22. Timo Fransen Westervoort
23. Tom Hoekman Luttenberg
24. Joost van Weerd Hengelo (Ov)
25. Mark Stokreef Markelo
26. Mathijs Boerrigter Goor
27. Harald Derks Denekamp
28. Richard de Jonge Nijverdal
29. Mark Meijer Deurningen
30. Andy Knijpinga Utrecht

 

Nieuwelingen

Naam Woonplaats
1. Roy Schoonderbeek Odiliapeel
2. Steven Lammertink Enter
3. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht
4. Dylan Groenewegen Amsterdam
5. Jeroen Lankheet Haaksbergen
6. Sebastiaan Pot Badhoevedorp
7. Robin Jilesen Dronrijp
8. Dylan Kamermans Goor
9. Kevin Ossendrijver Wezep
10. Rochéz Harbers Rijssen
11. Michael Groeneveld Hoofddorp
12. Dennis Heering Enter
13. Joey Wensink Aalten
14. Wim Kleiman Almelo
15. Daan Schouten Almelo
16. Arno Kleinjan Gouda
17. Henk Klein Tijssink Hattem
18. Marc Lankheet Haaksbergen
19. Tim Leusink Elburg
20. Erik Merx Warfhuizen
21. Martijn Heering Enter
22. Mart Somssen Zutphen
23. Tristan Timmermans Hardenberg
24. Wesley Löwik Vriezenveen

 

Hof van Twente Loop

Mannen

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Caimin Stevens Enschede 18.25
2. Dennis de Vries Hengelo 18.49
3. Frank Pol Hengelo 18.57
4. Thijs Theunissen Hengelo 19.21
5. Mitchell Bakker Rijssen 19.22
6. Erik Lentfert Hengelo 19.56
7. Marcel Klamer Denekamp 20.03
8. Maarten Nijland Rossum 20.15
9. Huub van Langen Oldenzaal 20.41
10. Herman ten Hove Goor 21.29
11. Rudi Jansen Markelo 21.35
12. Erik Nijhof Hengelo 21.40
13. Wilfried Haverkate Goor 22.34
14. John Norda Goor 23.12
15. Tom Linthout Goor 23.50
16. Peter Scheeren Goor 23.56
17. Olaf van Straaten Goor 24.00
18. Peter Visser Goor 24.27
19. Vincent Heering Goor 24.35
20. Nico van Putten Goor 25.17
21. Ruut te Veldhuis Goor 25.25

 

Vrouwen

Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Rachel Klamer Denekamp 20.02
2. Nynke Beunders Hengelo 22.15
3. Marlies Schoonhoven Delden 22.53
4. Karin Klamer Denekamp 23.04
5. Karina Willems Bergentheim 24.03
6. Monique Kroeze Rijssen 24.09
7. Susan Boode Holten 24.11

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.