Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Uitslagen 2008

Elite/Beloften

  Naam Woonplaats
     
1. Ivor Bruin Andijk
2. Nico Vuurens Meerkerk
3. Ronald Meijer Leiden
4. Cornelius van Ooijen Giessenburg
5. Bas Waaijer Zwolle
6. Stefan Breemes Amsterdam
7. Wouter de Groot Lochem
8. Marcel Alma Harskamp
9. Steven Stenekes Almere
10. Toby Reimbert Raalte
11. Sent Tissingh Groningen
12. Wouter van Zanten Apeldoorn
13. Nick Borst Leiden
14. Paul de Rooij Deventer
15. Marc Reef Oldenzaal
16. Dirk Reuling Wehl
17. Joost Koelen Delden
18. Fulco van Gulik Apeldoorn
19. Daan de Jonge Oldenzaal
20. Hilbert Wagenaar Epe
21. Mart van Blanken Hengelo (Ov)
22. Thijs Poelstra Tubbergen
23. Jannis Nikolakakis Koog aan de Zaan
24. Maarten Janssen Rijssen
25. Frans Hoveijn Utrecht
26. Timo Fransen Westervoort
27. Sebastian Hännover Löhne (Dui)
28. Erik Andrea Deventer
29. Ties Lammerink Oldenzaal
30. Mark Meijer Deurningen
31. Arne Hassink Zieuwent
32. Leander Schreurs Elburg
33. Mathijs Boerrigter Goor
34. Marien Wallink Zwolle
35. Richard de Jonge Nijverdal
36. Dave Jansman Raalte
37. Siebe Breed Leiden
38. Bart Boom Enter

 

 

 

Amateurs A & B

  Naam Woonplaats
     
1. Marco Schenk Aalten
2. Ben van Egmond Nijverdal
3. Mark Poppe Nijverdal
4. Bart Oude Bruinink Denekamp
5. Eddy Hermsen Ochten
6. Jan Weevers Hengelo (Gld)
7. Mark Stokreef Markelo
8. Arjan Ribbers Groenlo
9. Richard Konijn Abbekerk
10. Simon Bargeman Vorden
11. René Nijhuis Markelo
12. Dennis van de Geest Lochem
13. Peter Makkink Hengelo (Gld)
14. Sven Harter Lübbeccke (Dui)
15. Henk Jan Borghuis Rijssen
16. Wim Engel Staphorst
17. Robert ter Bekke Hengelo (Ov)
18. Rene Smalbrugge Rijssen
19. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn
20. Ronny Essink Ruurlo
21. Raymond Keinhuis Rijssen
22. Johnny Lammertink Wierden
23. Dirk Jan Engelen Nijmegen
24. Patrick van Gortel Apeldoorn
25. Jesse ten Berge Enter
26. Joost Horstink Arnhem
27. Marcel Meijer Eibergen
28. Francesco Rave Groenlo
29. Arnout Hurenkamp Enschede
30. Martin Weijers s-Heerenberg
31. Gerrit Teunis Wierden

 

 

 

Oud Goorse licentiehouders

  Naam Woonplaats
     
1. Erik Cent Goor
2. Leo de Leede Goor
3. Aschwin Kruders Goor
4. Michael Kamermans Goor
5. Raymond Aaltink Goor
6. Daniel van Ek Goor
7. Jan Smidt Goor
8. Edgar Küthe Goor
9. Patrick Geelen Goor
10. Roy Boensma Bentelo
11. Matthijs Boerrigter Hengelo
12. Ben van Ommen Delden
13. Harry Wolters Goor
14. Han Leunk Goor
15. Rene de Jong Oldenzaal
16. Paul Gelen Goor
17. Gerben Heimerink  
18. Oscar van de Ham Goor
19. Peter Caarels Goor
20. Hans Boom Nieuw Heeten
21. Arhtur de Wals Goor
22. Herman Nordholt Goor
23. Harry Vehof Goor
24. Gerard Leemreize Stadskanaal
25. Arno Wibbelink Goor

 

 

 

Dikke Banden Race

Jongens 7 en 8 jaar

  Naam Woonplaats
     
1. Martijn Gilde Hengelo
2. Manu Wolterinck Rijssen
3. Timo Hagels Goor
4. Jarich Cent Goor
5. Justin Meulman Goor
6. Stijn Jeurling Goor
7. Bob van de Dungen Goor
8. Tijmen Jeurling Goor

 

 

 

Meisjes 7 en 8 jaar

  Naam Woonplaats
     
1. Kim Wittenberg Goor
2. Britt Wittenberg Goor

 

 

 

Jongens 9 en 10 jaar

  Naam Woonplaats
     
1. Sven van Beem Markelo
2. Timon Zoomer Goor
3. Nadal Homan Goor
4. Sam de Wilde Goor
5. Bram de Lat Goor
6. Ramon Voortman Goor
7. Stephan Bastiaans Goor
8. Jarna Klein Horstman Goor
9. Kay Griewink Goor
10. Bob Hofmeijer Goor
11. Daniel Keestra Goor
12. Thomas Truschel Goor
13. Emil van de Assen Goor

 

 

 

Meisjes 9 en 10 jaar

  Naam Woonplaats
     
1. Melissa Berkenbosch Dedemsvaart

 

 

 

Jongens 11 en 12 jaar

  Naam Woonplaats
     
1. Bo Wolterinck Rijssen
2. Daan de Lat Goor
3. Youri Averdesch Goor

 

 

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.