Ronde van Goor

Guus Caarels Wieler Memorial

Get Adobe Flash player

Uitslagen 2011

Elite/Beloften/Amateurs

 

  Naam Woonplaats
     
1. Marcel Alma Harskamp
2. Thomas Rabou Loosbroek
3. Ruben Dorren Amsterdam
4. Alexander Gleim Georgsmarrienhut (Dui)
5. Bor Houwers Aalten
6. Thijs Poelstra Nijmegen
7. Ivor Bruin Deventer
8. Etienne Kooreman Aalsmeer
9. Sent Tissingh Groningen
10. Stefan Boeve Nijverdal
11. Joost Koelen Delden
12. Erwin Binnenpoorte Raalte
13. Johan Procee Groningen
14. Patrice Slagman Rijssen
15. Jan Weevers Hengelo (Gld)
16. Michael McKay Hillegom
17. Hilbert Wagenaar Epe
18. Joost Kemna Enschede
19. Mark Olieman Enschede
20. Jeroen Nijhuis Oldenzaal
21. Martijn Knevelbaard Emmeloord
22. Mathijs Boerrigter Goor
23. Erik Andrea Beneden-Leeuwen
24. Dave Jansman Deventer
25. Jasper Plender Almelo
26. Wouter de Groot Zutphen
27. Roger Pauwels Nijmegen
28. Roy Nijkamp Neede
29. Raymond Koch Nijeveen
30. Marco Ortmeyer Steinhagen (Dui)
31. Rochmat Nugraha Indonesië
32. Bas Vlaskamp Olst
33. Bjorn Engbers Enschede

Elite Vrouwen/Belofte Vrouwen/Amateur Vrouwen

 

  Naam Woonplaats
     
1. Kirsten Wild Zwolle
2. Andrea Bosman Norg
3. Lisa Brennauer Duitsland
4. Loes Gunnewijk Zwolle
5. Sara Mustonen Zweden
6. Juliëtte Wigbold Hengelo
7. Nathalie Jolink Winterswijk
8. Silke Kogelman Lemelerveld
9. Marissa Otten Enter
10. Tiffany Cromwell Australië
11. Laura Turpijn Heel
12. Judith Jelsma Amstelveen
13. Tone Hatteland Noorwegen
14. Anneke Lubeek Puttershoek
15. Britt Jansen Wije
16. Ilona Hoeksema Luxwoude
17. Yvonne Troost Wijhe
18. Santia Tri Kusuma Indonesië
19. Yukiyo Hori Japan
20. Janien Lubben Emmen
21. Johanne Bergseth Noorwegen
22. Liesbeth Zeeman Oudkarspel
23. Linda de Croon Wierden
24. Ester Scholten Hengelo
25. Roelinke Lubben Emmen
26. Jeanine Laudy Leiderdorp

Hof van Twente Loop

Mannen Senioren

 

  Naam Woonplaats Tijd (min.)
       
1. Caimin Stevens Enschede 16.13
2. Marvin Palm Rhede (Dui) 16.29
3. Jan Paalman Rijssen 16.29
4. Arnold Klieverik Deurningen 16.30
5. Christoph Uphues Rhede (Dui) 16.42
6. Dennis de Vries Hengelo 16.48
7. Ivo Meijer Hengelo 16.49
8. Pim de Kok Enschede 17.05
9. Rik Spijkerman Hengevelde 17.27
10. Rudi Jansen Markelo 17.28
11. Erik Slomp Zwolle 17.40
12. Ruud Weijer Amsterdam 17.42
13. Arne te Neijenhuis Borne 17.50
14. Arjan Weijenborg Lichtenvoorde 17.51
15. Thijs Wiggers Hengelo 17.58
16. Lars Willemsen Goor 19.15
17. Paul Wegdam Hengevelde 19.20
18. Ronny Leeftink Markelo 19.31
19. Daniël Gouw Kampen 19.32
20. Lars Klein Nagelvoort Goor 19.34
21. Kay Stevense Goor 20.29
22. Tim Kleinsman Hengelo 20.46
23. Edo ten Thije Hengevelde 20.50
24. Tom Wouda Goor 20.54
25. Bernd Waanders Goor 22.22

Vrouwen Senioren

 

  Naam Woonplaats Tijd (min.)
       
1. Ilona Pfeiffer Duitsland 18.01
2. Hellen de Vries Zwolle 19.38
3. Luca Palm Rhede (Dui) 20.10
4. Renee van Hoof Enschede 20.28
5. Esther Exterkate Hengevelde 20.29
6. Tess Boekema   20.43
7. Larissa Mars   21.08
8. Nadinja Schonewille Almelo 22.13
9. Susan Wouda Goor 22.30
10. Feline Klamer Denekamp 23.11
11. Lisanne Scheeren Goor 24.36

Mannen 40+

 

  Naam Woonplaats Tijd (min.)
       
1. Marcel Klamer Denekamp 17.40
2. Michel van der Heide Goor 17.41
3. Erik Nijhof Hengelo 19.30
4. Herman ten Hove Goor 19.53
5. Clemens Lansink Goor 19.59
6. Arne Oplaat Diepenheim 20.14
7. Albert Willemsen Goor 20.14
8. John Norda Goor 20.15
9. Dick Zeedijk Hengelo 20.29
10. Ruut te Veldhuis Goor 20.30
11. Gert-Jan Tuller Diepenheim 20.50
12. Anton Rosing Markelo 20.53
13. Nico van Putten Goor 20.56
14. Joost Meijers Goor 21.18
15. Theo Wegdam Hengevelde 21.19
16. Eelco Rem Goor 21.33
17. Peter Scheeren Goor 21.34
18. Remco Geerdink Goor 23.32
19. Henk Dijkhuis Goor 25.35

Vrouwen 40+

 

  Naam Woonplaats Tijd (min.)
1. Marlies Schoonhoven Delden 20.29
2. Karin Klamer Denekamp 21.08
3. Elisabeth Freriksen Diepenheim 29.12

Copyright © 2017. All Rights Reserved.